2008-07-09

ImageShack.us - nemokamas bittorrent seedbox

Neseniai teko prisiregistruoti ir išbandyti naują nemokamą ImageShack.us paslaugą. Tai nemokamas bittorrent SeedBox.Kas yra SeedBox? 
SeedBox tai tam tikra internetinė paslauga suteikianti vartotojui galimybę į virtualiąją talpyklą siųstis iš p2p tinklų failus.  Vėliau siuntėjas gali pasiimti visus failus iš talpyklos per http. Šitaip vartotojas gali siųstis iš bittorrent failus, net jei jam interneto tiekėjas yra užblokavęs prisijungimą prie p2p tinklų. Taip pat didžiųjų pasaulio bittorrent talpinimo svetainių (tracker) failų platintojai (uploader) dažnai naudoja SeedBox failų platinimui. Mat namų vartotojams skirtos interneto linijos retai kada gali atlaikyti daugiatūkstantines siuntėjų armijas. Taip pat naudojant SeedBox galima siųstis visiškai anonimiškai.  Nes besisiunčiant per tarpinį serverį siuntėjo IP adresas lieka niekam nežinomas (na išskyrus SeedBox paslaugos savininkus).


Kuo gi išskirtinis ImageShack.us?
ImageShack.us SeedBox yra gana stipriai limituotas. Nėra daug ko tikėtis iš nemokamos paslaugos.
Pradėjus naudotis šia paslauga, nemokamai yra suteikiama 5GB vietos virtualiojoje talpykloje ir 10GB srauto (tai srautas kuris naudojamas siųsti failams iš virtualiosios talpyklos į jūsų HDD) kas mėnesį. Sumokėjus tam tikrą mokestį virtualiosios talpyklos dydis, bei mėnesinis srautas atitinkamai padidinami.

Kaip gali būti ImageShack.us naudingas?
Kadangi ši paslauga labai stipriai ribota, tai aš numatau dvi jos panaudojimo paskirtis:

  • Siuntimasis iš viešų torrent puslapių. Turbūt visi žinote kad iš visiems laisvai prieinamų puslapių (Mininova, The Pirate Bay) siuntimasis vyksta labai lėtai. Su ImageShack.us SeedBox galite tai paspartinti. 
  • Interneto tiekėjų p2p užkardų apėjimas. Daugelis turbūt žino, kad daugumai besinaudojančių Litnet, OmniConnect, BITĖ Vodafone Mobile Connect internetu yra stipriai apkarpytos galimybės siųstis failus per p2p tinklus. Su SeedBox galėsite siųstis failus apeidami visas interneto tiekėjų užkardas. 
Kaip naudotis šia paslauga?
  • Pirmiausia reikia užsiregistruoti. Tai galite padaryti užėję į http://my.imageshack.us/registration.
  • Tada reikės šiek tiek luktelti, SeedBox paslauga aktyvuojama per parą laiko. 
  • Kai jau bus aktyvuota paslauga, tereikia užeiti į http://tor.imageshack.us/tor/, įkelti *.torrent failiuką ir ImageShack.us automatiškai pradės siūsti.
  • Kai failai bus visiškai parsiųsti tereikės juos parsiųsti per http. Tai turėsite padaryti per 10 parų, mat vėliau jie gali būti ištrinti.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą